سبد خرید0
ورود به سایت| ثبت نام
جدیدترین های فرش ماشینی

راهنمای خريد مشتريان

روش سفارش

مشتریان عزیز:

لطفا پس از انتخاب محصول مورد نظر جهت اطلاع از موجودی محصول، اطلاع از آخرین تخفیفات با شمارهای فروش تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

  سفارش و مشاوره خرید

 09152257690


راهنماي خريد از سایت فرش ها


نحوه جستجو و انتخاب کالا


براي جستجوي کالاي مورد نظر خود در سايت فرش ها، از سه روش مي‏‌توانيد استفاده کنيد:

- استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتي که مدل يا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشيد)
در قسمت بالاي صفحه‌هاي سايت يک ابزار جستجو وجود دارد و شما مي‌‏توانيد با تايپ نام يا بخشي از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقيم به سراغ محصول مورد نظر خود برويد.

- استفاده از بخش بندي گروه‌هاي کالا


زير ابزار نوار جستجو ، گروه بندي کالا قرار دارد که با قرار دادن نشان‏گر موس بر روي هر يک از آنها ، دسته بندي محصولات مرتبط آن گروه کالا نمايش داده مي‌‏‏شود.
سپس با کليک کردن بر روي دسته بندي‏‏‌هاي کالا ، شما به صفحه‌ي جستجوي پيشرفته منتقل مي‌شويد که مي‌‏‏توانيد بر اساس سازنده، نوع يا رنگ جستجوي خود را محدود کنيد.
در مراحل بعدي، مي‌‏‏توانيد از ابزار جستجوي پيشرفته سايت استفاده کنيد و با انتخاب ويژگي‌‏‏هايي که براي شما اهميت بيشتري دارند در کنار محدود کردن دامنه قيمت کالا، کالاي مطلوب خود را راحت‏‏‌تر انتخاب کنيد.

- جستجو در نتايج


پس از انتخاب گروه کالايي مورد نظر ، در نوار جستجوي کنار عنوان گروه، ميتوان مدل يا نام کالاي مد نظر را جستجو کرد به طور نمونه: در گروه خاص ميتوانيدمدل، برند و يا مشخصه مورد نظر را جسنجو کنيد .

همچنين، بخش‌‏هايي در سايت شامل "جديدترين‏‌ کالاها"، "محبوب‌ترين کالاها" و "پرفروش‏‌ترين‏‌ها" در نظر گرفته شده‌‏‏اند که بررسي محصولات در اين بخش‏‏‌ها مي‌‏تواند شما را در انتخاب کالاي مورد نظرتان کمک نمايد.


در صورت وجود هرگونه سوال يا ابهامي مي‌توانيد به بخش پرسش‌هاي متداول مراجعه نماييد.

                  سايت فرش ها يک  فروشگاه اينترنتي محصولات نساجي و چرم مي باشد، سايت فرش ها از سال 94 فعاليت خود را شروع نموده،  خط مشي ما رضايت مشتريان و بازديد کنندگان می باشد، تا لذت يک خريد خوب و ارزان را تجربه نمایند .کالاي که در اين سايت  افزوده شده همگي از کالاي های کاملا ايراني و از برندهاي معتبر و اصل مانند( فرش نگينفرش مشهد – فرش زمردپتو لاله – چرم مشهد) وهمچنين توليدکنندگان خوش نام داخلي مي باشد.