سبد خرید0
ورود به سایت| ثبت نام

تفاوت فرش نگين اصل از نگين های ...

شرکت فرش نگین مشهد

سال ها تلاش نموده و کیفیت را سر لوحه کار خود دانسته و همواره سعی برآن داشته تا مشتری هایش را راضی نگه دارد و محصولش را با ویژگی های خاص و با کیفیت عرضه نماید و همیشه متنوع و به روز باشد تا نامش ، اعتبار یک محصول و تبدیل به یک برند مانده گار گردد.

1

1

                    شرکت فرش نگین مشهد سال ها تلاش نموده و کیفیت را سر لوحه کار خود دانسته و همواره سعی برآن داشته تا مشتری هایش را راضی نگه دارد و محصولش را با ویژگی های خاص و با کیفیت عرضه نماید و همیشه متنوع و به روز باشد تا نامش ، اعتبار یک محصول و تبدیل به یک برند مانده گار گردد.

و تولید کنندگانی وجود دارند که دوست دارند رهه چندین ساله را یک شبه طی نمایند و  با کپی برداری از طرح ،نقشه ،لوگو و نام یک شرکت مطرح و خوش نام ،محصول خود را با نام و نشان آن شرکت با تغییر مختصر مخاطب را به اشتباه انداخته تا محصولی بی کیفیت و بی ثبات را بفروش رسانند.

سایت فرش ها قصد دارد در این راستا، تفاوت ها اتیکت فرش نگین مشهد را با رقبای به اصطلاح هم نام را خدمت شما همراه هان گرامی به اشتراک گذارد.

عکس زیر یک نمونه از اتیک اصل فرش نگین مشهد می باشد.

  • جنس اتیکت فرش نگین مشهد از نوع کاغذی بود و به هیچ عنوان تا اکنون پارچه ای نبود است.
  • نام فرش نگین مشهد بدون هیچ پسوند و پیشوند می باشد.
  • در سمت راست اتیکت فرش نگین مشهد یک برچسب هولوگرام نقره هفت رنگ وجود دارد .
  • در وسط اتیکت یک برچسب قرار دارد که مشخصات محصول بروی آن نوشته شده است.
  • طرح و نقشه محصولات فرش نگین مشهد فقط با کد قابل شناسایی بوده (مثال :1203)و هرگز با نام ،نام گذاری نشده است .(مثال طرح ریز ماهی یا هریس یا رهام)
  • بارکد فرش نگین مشهد از یک کد 18 رقمی تشکیل شده است که 9 رقم اول آن کد شماره  فرش می باشد.
  • در سمت چپ اتیکت نشان های استاندارد و ایزو وانجمن صنایع و نشان الیاف دارلون چاپ شده است.
  • در انتهای اتیک آدرس سایت فرش نگین مشهد وجود دارد .که می توان کد نقشه را در سایت جستجو نمایید .

 

هر فرشی که اتیکتی متفاوت با این مشخصات که بالا ذکر شد  مطمئا فرش نگین مشهد نبوده و شرکت های هستند که از نام و نشان فرش نگین جهت فروش محصولات خود استفاده می نمایند.

                  سايت فرش ها يک  فروشگاه اينترنتي محصولات نساجي و چرم مي باشد، سايت فرش ها از سال 94 فعاليت خود را شروع نموده،  خط مشي ما رضايت مشتريان و بازديد کنندگان می باشد، تا لذت يک خريد خوب و ارزان را تجربه نمایند .کالاي که در اين سايت  افزوده شده همگي از کالاي های کاملا ايراني و از برندهاي معتبر و اصل مانند( فرش نگينفرش مشهد – فرش زمردپتو لاله – چرم مشهد) وهمچنين توليدکنندگان خوش نام داخلي مي باشد.